Kastrol se skvěle hodí do jakéhokoliv gastronomického podniku. Kombinuje totiž nejvyšší výkonnostní parametry garantované 5letou zárukou. Nejkvalitnější nerezová ocel 18/10 se saténovou povrchovou úpravou lisovaná z jednoho kusu oceli dodává na odolnosti a špičkové kvalitě. Zapínání rukojetí bez nýtů usnadňuje hygienu. Třívrstvé dno z hliníkové oceli (tloušťka 7 mm) pomáhá snadnější přípravě pokrmů. Kastrol lze využít pro všechny typy sporáků, včetně indukční varné desky.
Hodí se také pro mytí v myčce na nádobí.
Materiál: nerezová ocel 18/10 se saténovou úpravu
Objem: 16 l
Průměr: 44 cm
Výška: 11 cm
| Průměr: | 440 mm |
| Objem: | 16 l |
| Výška: | 110 mm |
| Provedení: | nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |
| Průměr: | 440 mm |
| Objem: | 16 l |
| Výška: | 110 mm |
| Provedení: | nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |