Hledáte dokonalý nástroj pro přípravu omáček, krémů nebo redukcí? Kónický rendlík Tomgast je díky svému specifickému tvaru a prvotřídnímu zpracování nepostradatelným kouskem vybavení pro amatérské nadšence i profesionální šéfkuchaře.
Šikmé stěny rendlíku zajišťují snadný přístup metličkou nebo vařečkou do všech koutů nádoby, což eliminuje připalování v rozích a zaručuje dokonale hladký výsledek.
Klíčové vlastnosti:
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| Objem: | 2,8 l |
| Provedení: | Nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| Objem: | 2,8 l |
| Provedení: | Nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |