Hledáte profesionální kvalitu, která vydrží věčnost?
Rendlík od renomované značky Tomgast je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 a je navržen pro náročné podmínky v profesionálních kuchyních i pro precizní domácí vaření. Díky své robustní konstrukci a špičkovým termofyzikálním vlastnostem se stane pilířem vašeho kuchyňského arzenálu.
| Průměr: | 28 cm |
| Výška: | 12,5 cm |
| Objem: | 7,1 l |
| Provedení: | Nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |
| Průměr: | 28 cm |
| Výška: | 12,5 cm |
| Objem: | 7,1 l |
| Provedení: | Nerez |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |