Hledáte pánev, která s vámi zůstane celý život? De Buyer Carbone Plus (model D-5110-24) o průměru 24 cm je klasická ocelová pánev navržená pro intenzivní používání. Francouzská kvalita bez přidaných chemických vrstev – čím více ji používáte, tím lépe se na ní vaří.
Klíčové vlastnosti pro náročné
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 3,9 cm |
| Váha: | 1,3 kg |
| Provedení: | Nýtovaná rukojeť |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 3,9 cm |
| Váha: | 1,3 kg |
| Provedení: | Nýtovaná rukojeť |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |