Potřebujete pánev, která zvládne víc než jen steaky? Model kombinuje vlastnosti klasické ocelové pánve s výhodami hrnce. Díky vysokým okrajům v ní hravě připravíte směsi, omáčky, nebo v ní můžete pohodlně restovat větší množství zeleniny a masa, aniž by vám suroviny vypadávaly ven.
Proč zvolit hlubokou variantu Carbone Plus?
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 3,7 cm |
| Váha: | 1,4 kg |
| Provedení: | Nerezová rukojěť |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |
| Průměr: | 24 cm |
| Výška: | 3,7 cm |
| Váha: | 1,4 kg |
| Provedení: | Nerezová rukojěť |
| Elektrika: | ANO |
| Indukce: | ANO |
| Sklokeramika: | ANO |
| Plyn: | ANO |